HAKKIMIZDA
Kopuzlar Grup 1985 yılında Rize’de kurulmuştur. Tekstil, sigorta, turizm ve inşaat gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Grubumuzun  en kapsamlı ve başarılı yatırımlarından biri olan “PRO ÇORAP” üretim faaliyetlerini İstanbul Küçükçekmece’de entegre  fabrikasında gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana her yıl üretim hacmi ve ihracat kapasitesini arttırarak, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
Eminönü-Mahmutpaşa mağazamızda hem yurtiçi  hem de yurtdışındaki müşterilerimize, Rize  mağazamızda ise Karadeniz bölgesindeki müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Türkiye’den hem iç piyasa hem de yurt dışı pazarlardaki binlerce  bayiiye üretim gerçekleştirerek milyonlarca müşterimizi çoraplarımızdaki konfor, şıklık ve sağlıkla buluşturuyoruz. İmalatımızın tamamını en kaliteli ipliklerinden, en son teknolojiye sahip makinalarda gerçekleştiriyoruz.  
PRO ÇORAP olarak tüm faaliyetlerimizde güçlü ve istikrarlı ekip çalışması ile profesyonel tecrübemizi birleştiriyoruz. “Kalite tesadüf değildir” bakış açısını benimseyerek her daim yenilikçi ve inovasyonel VİZYONUMUZ ile, en memnun müşteri MİSYONUMUZU bir araya getiriyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.